Kodėl Restorie?

Paslaugos verslui

Iš įmonių ir organizacijų superkame verslo klasės naudotą kompiuterinę ir mobiliąją įrangą. Pagrindiniai kriterijai įrangai: ne senesnė nei 5 metai (tačiau gali būti ir senesnė, vertiname individualiai), veikianti ar neveikianti, originali žinomų gamintojų įranga.

Įvertiname. Gavę preliminarų įrangos sąrašą per 3 d.d. pateikiame preliminarų atpirkimo kainų pasiūlymą, kuris patvirtinamas, kai įranga pasiekia mūsų sandėlį. Vertinant atsižvelgiama į bendrą įrangos būklę ir dabartinę rinkos vertę.

Išsivežame. Priklausomai nuo įrangos kiekio, ją išsivežame patys arba organizuojame transportavimą per patikimus mūsų logistikos partnerius.

Pasirūpiname formalumais. Pirkimo sandoris vyksta itin paprastai (naudojama pirkimo – pardavimo sutartis) tad jums nereikia rūpintis elektroninės įrangos utilizavimu. Jei įranga nebetinkama antriniam panaudojimui – utilizavimu pasirūpinsime mes.

Naudotą IT įrangą pardavėme Restorie ir taip atgavome dalį išlaidų, kurias galėjome investuoti į įmonei svarbias sritis. Taip pat naudojomės elektroninės įrangos atnaujinimo paslauga (Refurbishment as a Service). Darbai buvo atlikti sklandžiai ir operatyviai, o komunikacija su Restorie komanda - labai profesionali ir draugiška.

Zenonas Jansonas

Savininkas ir konsultantas

UAB KRIAUTĖ

Verslo klientams teikiame saugaus duomenų valymo paslaugą. Naudodami aukščiausius saugumo standartus atitinkančią programinę įrangą saugiai išvalome duomenis iš įvairių laikmenų (kietųjų diskų, mobiliųjų įrenginių ir kt.), fiziškai jų nenaikindami. Tai sukuria galimybę atgauti dalį išlaidų, skirtų IT įrangai, nerizikuojant savo duomenų saugumu.

Saugumas. Duomenų saugumas užtikrinamas juos valant programiniu būdu, kuomet jokių duomenų atgauti neįmanoma. Mes naudojame aukščiausius saugumo standartus atitinkančią, patentuotą programinę įrangą Blancco (Suomija), kuri yra naudojama valstybių saugumo, gynybos pramonėje, stambių korporacijų, bankų duomenų valymui. Jei paslauga atliekama mūsų patalpose, užtikriname saugų įrangos pervežimą mūsų transportu ir pilną atsekamumą.

Taupymas. Galite sutaupyti dalį finansinių resursų duomenų laikmenų nenaikinant fiziškai (neutilizuojant), o išvalant programiniu būdu ir realizuojant juos antrinėje rinkoje, prikeliant naujam gyvenimui (parduodant mums ar kitiems atnaujintojams). Tokiu būdu taupote ne tik finansinius, bet ir gamtos išteklius.

Patogumas. Siūlome skirtingus duomenų valymo paketus ir paslaugą galime atlikti tiek jūsų patalpose, tiek mūsų patalpose ar nuotoliniu būdu. Atlikus valymą išduodami skaitmeniniai, audituoti valymo sertifikatai ir detalūs paslaugos atlikimo raportai, tad procesas yra visiškai skaidrus ir atsekamas iki kiekvieno išvalomo įrenginio.

Dėl detalesnio duomenų valymo paslaugos pristatymo kviečiame susisiekti:

info@restorie.com arba +370 617 73339

Bendradarbiavimas su „Restorie“ atvėrė naujas galimybes ir leido, nekompromituojant duomenų saugos, grąžinti į antrinę rinką daugiau naudotos IT įrangos, kuri nebetinkama „Ignitis grupės“ įmonių reikmėms. „Restorie“ komanda visus darbus atliko profesionaliai ir operatyviai, prisitaikė prie IT saugos keliamų griežtų reikalavimų, o komunikacija buvo itin sklandi. Esame labai patenkinti šia patirtimi ir rekomenduojame atsakingiems verslams, siekiantiems įgyvendinti savo veikloje žiedinės ekonomikos principus, suderinamus su ISO 27001 reikalavimais.

Zenonas Jansonas

Savininkas ir konsultantas

UAB KRIAUTĖ

Partneris:

Verslo ir individualiems klientams siūlome kompiuterių atnaujinimo paslaugą (RaaS), kuri leidžia pratęsti įrangos naudojimo laiką bent 3-5 metams (priklauso nuo gamintojo, modelio), pagreitinti kompiuterio darbą atnaujinant ar pakeičiant komponentus galingesniais. Verslo klientams, esant poreikiui, siūlome ir pakaitinę įrangą, kol jūsų įranga yra atnaujinama.

Paprastas procesas. Nuotoliniu būdu įvertiname įrangos specifikacijas – ką galima atnaujinti bei ar įmanoma pagreitinti įrangos veikimą. Patys pasiimame kompiuterius, jei reikia, papildomai atvežame pakaitinę įrangą laikinam darbui. Per kelias darbo dienas (priklauso nuo kiekio) atnaujiname įrangą ir kruopščiai ištestuojame, paruošiame darbui bei parvežame klientui.

Atnaujinimas. Atnaujinimo procesą sudaro daugiau nei 30 gamybos ir kokybės kontrolės etapų, į kuriuos įeina: programinis ir fizinis visos įrangos, kiekvieno komponento testavimas ir išvalymas, atnaujinami arba naujesniais pakeičiami komponentai, panaikinama dauguma fizinio nusidėvėjimo ženklų. Esant poreikiui, pagal individualius reikalavimus galime pagreitinti kompiuterio veikimą pakeičiant komponentus galingesniais, optimizuojant programinę įrangą.

Taupymas. Atnaujindami ir pagreitindami savo turimą kompiuterinę įrangą ne tik sutaupote vidutiniškai apie 70-80% išlaidų lyginant su naujos įrangos įsigijimo kaina, bet ir taupote gamtos išteklius pratęsdami įrangos naudojimo laiką mažiausiai 3-5 metams. Tokiu būdu kartu galime sumažinti daugiau nei 100 kilogramų šiltnamio dujų emisijų, sutaupyti 10.000+ litrų vandens bei daugiau nei 100 kilogramų retųjų metalų iškasenų, reikalingų vienam naujam įrenginiui pagaminti.

Naudotą IT įrangą pardavėme Restorie ir taip atgavome dalį išlaidų, kurias galėjome investuoti į įmonei svarbias sritis. Taip pat naudojomės elektroninės įrangos atnaujinimo paslauga (Refurbishment as a Service). Darbai buvo atlikti sklandžiai ir operatyviai, o komunikacija su Restorie komanda - labai profesionali ir draugiška.

Zenonas Jansonas

Savininkas ir konsultantas

UAB KRIAUTĖ

Profesionaliai atnaujinta įranga prekiaujame tarptautinėse platformose bei savo el. parduotuvėje, o verslo klientams turime nuolat pildomą pilną sandėlio dokumentą su prekėmis, jų kiekiais ir specialiomis kainomis tik verslui ir organizacijoms. Dėl kainų pasiūlymo ar prieigos prie sandėlio kviečiame susisiekti: info@restorie.com arba +370 617 73339

Taupymas. Įrengdami vieną darbo vietą ir rinkdamiesi profesionaliai atnaujintus įrenginius išleisite apie 600 eurų (perkant atnaujintą įrangą) vietoje vid. 1000 eurų (perkant naują įrangą). Tad sutaupysite vidutiniškai 400 eurų vienos darbo vietos įrengimui. Atnaujinti įrenginiai puikiai veiks ir atliks visas reikalingas darbo funkcijas.

Tvarumas. Elektronikos atnaujinimas ženkliai prisideda prie gamtos išteklių taupymo. Atnaujintų įrenginių anglies pėdsakas (šiltnamio dujų išsiskyrimas) yra vidutiniškai 90 % mažesnis nei naujų įrenginių.

Patikimumas. Mūsų gamybos ir vadybos sistemos yra sertifikuotos tarptautiniais ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartais, esame oficialus Microsoft Third Party Refurbished (partneris-atnaujintojas). Visiems profesionaliai atnaujintiems įrenginiams suteikiame 12 mėn. garantiją, su galimybe ją pratęsti iki 36 mėn.

Įsigijome Restorie atnaujintos kompiuterinės ir mobiliosios įrangos, ir esame labai patenkinti įsigytų prietaisų kokybe, greičiu bei maloniu bendradarbiavimu viso proceso metu. Restorie siūloma alternatyva atveria naujus kelius į gamtai draugišką taupymą ir keičia verslo požiūrį į atsakingą vartojimą.

Evaldas Pabrėža

Vadovas

UAB Integrated Optics

Ieškojome labai galingo, specializuoto kompiuterio mašininio mokymosi algoritmų treniravimui ir Restorie komanda pasiūlė sprendimą iš atnaujinto įrenginio ir keleto naujų komponentų. Pradžiugino greitas, profesionalus aptarnavimas ir puikus kainos-kokybės santykis!

Vytenis Pakėnas

Vadovas ir įkūrėjas

UAB Lucid Agreements

Pasikalbėkime apie jūsų poreikius šiandien

Arba užpildykite formą žemiau:

Atnaujinti įrenginiai -

tai puikios ar labai geros būklės įrenginiai, kurie visi, įskaitant jo jungtis, komponentus yra pilnai veikiantys. Kiekvieną produktą mes profesionaliai išardome, išvalome, patikriname visus jo komponentus, jei reikia, pakeičiame naujesniais, galingesniais ir vizualiai atnaujiname prekinę išvaizdą. Įranga gali turėti likusių nežymių kosmetinių naudojimo žymių (jei jų nepavyksta panaikinti) ar kitų darbui netrukdančių defektų. Visiems įrenginiams suteikiame garantiją.

Prenumeruok naujienlaiškį

ir gauk 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui, o taip pat daugiau sužinok apie atnaujintus įrenginius bei gauk specialius pasiūlymus.