Atnaujintų produktų gradavimas

EkranasKorpusasBaterija
Puiki (A)LYG NAUJAS AR BEVEIK KAIP NAUJAS, BE MATOMŲ ĮBRĖŽIMŲ, EKRANO IŠDEGIMO AR ĮSKILIMŲBEVEIK IDEALI BŪKLĖ, NĖRA STIPRIAI MATOMŲ NUSIDĖVĖJIMO POŽYMIŲ, ĮBRĖŽIMŲ80% IR DAUGIAU
Labai gera (B)GALI TURĖTI KELIS NEŽYMIUS ĮBRĖŽIMUS, nežymių paspaudimo, šviesumo neatitikimų, keletą “mirusių” pikselių (iki gamintojo leistinos ribos)MINIMALŪS NUSIDĖVĖJIMO POŽYMIAI. GALI BŪTI 1-5 NEGILŪS ĮBRĖŽIMAI, JOKIŲ NUTRYNIMŲ AR ĮMUŠIMŲ.80% IR DAUGIAU
Gera (C)GALI BŪTI KELI VIDUTINIO DYDŽIO ĮBRĖŽIMAI AR KITI PAŽEIDIMAI EKRANO ZONOJE. NĖRA EKRANO IŠDEGIMO AR ĮSKILIMŲ.GALI TURĖTI KELETĄ NUTRYNIMŲ, ĮBRĖŽIMŲ ar mažų įskilimų, NEŽYMIŲ SPALVOS PAKITIMŲ. ĮMUŠIMŲ NĖRA.70% IR DAUGIAU
Puiki (A)
EkranasLYG NAUJAS AR BEVEIK KAIP NAUJAS, BE MATOMŲ ĮBRĖŽIMŲ, EKRANO IŠDEGIMO AR ĮSKILIMŲ
KorpusasBEVEIK IDEALI BŪKLĖ, NĖRA STIPRIAI MATOMŲ NUSIDĖVĖJIMO POŽYMIŲ, ĮBRĖŽIMŲ
Baterija80% IR DAUGIAU
Labai gera (B)
EkranasGALI TURĖTI KELIS NEŽYMIUS ĮBRĖŽIMUS, nežymių paspaudimo, šviesumo neatitikimų, keletą “mirusių” pikselių (iki gamintojo leistinos ribos)
KorpusasMINIMALŪS NUSIDĖVĖJIMO POŽYMIAI. GALI BŪTI 1-5 NEGILŪS ĮBRĖŽIMAI, JOKIŲ NUTRYNIMŲ AR ĮMUŠIMŲ.
Baterija80% IR DAUGIAU
Gera (C)
EkranasGALI BŪTI KELI VIDUTINIO DYDŽIO ĮBRĖŽIMAI AR KITI PAŽEIDIMAI EKRANO ZONOJE. NĖRA EKRANO IŠDEGIMO AR ĮSKILIMŲ.
KorpusasGALI TURĖTI KELETĄ NUTRYNIMŲ, ĮBRĖŽIMŲ ar mažų įskilimų, NEŽYMIŲ SPALVOS PAKITIMŲ. ĮMUŠIMŲ NĖRA.
Baterija70% IR DAUGIAU

Visi įrenginiai, nesvarbu kuriam lygiui priskiriami, yra pilnai funkcionalūs ir veikiantys, atnaujinami pagal vienodus aukščiausio lygio standartus.

A lygispuikios būklės įrenginiai, neturintys jokių ar beveik jokių naudojimo pėdsakų. Korpusas gali turėti minimalių įbrėžimų, nematomų arba menkai matomų iš didesnio atstumo. Visos jungtys ir komponentai pilnai funkcionuoja. Jei įrenginys turi ekraną, jis gali turėti minimalių įbrėžimų, tačiau jie niekaip netrukdo įrenginio naudojimui ir jo funkcijoms. Įrenginių baterijos labai geros būklės (iki 20% nusidėvėjimo).

B lygislabai geros būklės įrenginiai, turintys nežymių naudojimo žymių – pabraižymų, paspaudimų ant korpuso ir jo kraštų. Įrenginys, jo jungtys ir komponentai pilnai veikiantys. Jei įrenginys turi ekraną, jis gali turėti nežymių paspaudimo, foninio apšvietimo skydelio šviesumo neatitikimų, keletą “mirusių” pikselių (laikomasi gamintojo leistino “mirusių” pikselių kiekio reikalavimų). Jei įrenginys yra nešiojamas kompiuteris – klaviatūra, integruota pelė (touchpad) gali turėti nusidėvėjimo žymių, bet visi mygtukai tvarkingi ir funkcionuojantys. B lygio įrenginių baterijos labai geros būklės (iki 20% nusidėvėjimo).

C lygisgeros/vidutinės būklės įrenginiai, nors pilnai veikiantys, tačiau vizualiai turintys akivaizdžių nusidevėjimo požymių ar pažeidimų – įbrėžimų ar mažų įskilimų ant korpuso: tiek metalinių, tiek plastikinių dalių, mygtukų, SD/SIM kortelių skaitytuvų. Jei yra ekranas, gali turėti įbrėžimų ir kitų pažeidimų, bet yra pilnai veikiantis ir atliekantis savo funkcijas. Jei prekė yra nešiojamas kompiuteris ar telefonas, jų baterija yra geros būklės (iki 30% nusidėvėjimo), tačiau galinti turėti kiek trumpesnį veikimo laiką.