Susipažinkim! Kas mes tokie?

Restorie komanda susibūrė tam, kad visomis jėgomis prisidėtų sprendžiant sparčiausiai pasaulyje augančią elektronikos atliekų problemą. Restorie prasideda naujos istorijos – čia mes profesionaliai atnaujiname elektronikos įrenginius ir grąžiname juos antram gyvenimui.

Tvariau – nereiškia brangiau! Rinkdamiesi atnaujintus įrenginius sutaupysite vidutiniškai 30-50%, palyginus su nauju įrenginiu rinkoje, o atnaujintas visas funkcijas atliks taip pat ištikimai – tai mes užtikrinsime suteikdami net 12 mėn. garantiją.

Mūsų gamybos ir vadybos sistemos yra sertifikuotos tarptautiniais ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015 standartais. Taip pat esame oficialus Microsoft Third Party Refurbisher (Microsoft išorinis partneris-atnaujintojas) bendradarbiaujant su MADD Electronics Group.

Rūpinkis savo rytojumi su meile ir taupyk taip, kad gamta padėkotų!

Rūpinkis savo rytojumi su meile ir taupyk taip, kad gamta padėkotų!

Mūsų Komanda

Daumantas Simėnas

vadovas (CEO) ir įkūrėjas

Ieva Pilkauskienė

COO ir viena iš įkūrėjų

Evaldas
Dinkevičius

IT ir mobiliosios įrangos technikas

Tadas
Kuodis

technikas-surinkėjas

Benas
Valintėlis

pardavimų-marketingo asistentas

Augustas
Rulys

vyr. technikas

Kodėl verta rinktis atnaujintą įrenginį iš Restorie?

TAUPYK

Rinkdamiesi profesionaliai atnaujintus įrenginius sutaupysite vidutiniškai 30-50%, palyginus su nauju įrenginiu rinkoje, o atnaujintas visas funkcijas atliks taip pat ištikimai bei tarnaus dar bent 3-4 metus. Beje, ar žinojote, kad nešiojamuosius kompiuterius vartotojai vidutiniškai atnaujina (t.y. perka naują įrenginį) kas 4-5 metus?

TAUSOK GAMTĄ

Elektronikos atnaujinimas ženkliai prisideda prie gamtos išteklių taupymo. Ar žinojote, kad norint pagaminti naują išmanųjį telefoną, suvartojama vidutiniškai 14 000 l vandens? Maždaug tiek pat vandens vienas žmogus vidutiniškai suvartoja per du mėnesius. Ir tai ne vienintelis pavyzdys – atnaujinant įrenginius mažinama CO2 emisija, taupomi įvairių tauriųjų metalų resursai.

VERTINK KOKYBĘ

Visiems profesionaliai atnaujintiems įrenginiams suteikiame 12 mėn. garantiją, tad ištikus nelaimei neliksite vieni. Ar žinojote, kad Restorie gamybos bei saugaus duomenų pašalinimo procesai aprobuoti visais reikalingais sertifikatais? Kol kas esame vieninteliai Lietuvos rinkoje, suteikiantys tokį aukštą patikimumo garantą.

Atnaujinimo proceso žingsniai

01
SUPERKAME
Superkame naudotą verslo klasės įrangą. Superkame įvairią kompiuterinę ir mobiliąją įrangą iki 4 metų senumo (priklausomai nuo įrenginio), patys pasiimame, įvertiname ir pateikiame rinkos kainas atitinkantį pasiūlymą.
02
IŠVALOME
Išvalome senus duomenis aukščiausius saugumo standartus atitinkančia programine įranga. Iranga išvaloma programiniu būdu, išduodami sertifikatai, užtikrinantys duomenų išvalymą. Tokią įrangą galima saugiai panaudoti dar kartą arba perleisti į kitas rankas, nesijaudinant, kad tavo asmeninė informacija pateks į netinkamas rankas.
03
IŠARDOME
Kiekvieną įrenginį išardome, išvalome, jei reikia, keičiame komponentus atnaujintais ar naujais. Visi įrenginiai ir jų dalys tikrinamos 30+ kokybės kontrolės etapų, todėl galime užtikrinti, kad įrenginys puikiai veiks ir atliks visas reikalingas funkcijas. Daugumą komponentų taip pat stengiamės panaudoti antrą kartą
04
TESTUOJAME
Testuojame įrangą ekstremaliomis sąlygomis. Kiekvienam įrenginiui yra atliekami “stress” testai, kad įsitikintume, jog įrenginys funkcionuoja stabiliai, nekaista, ir geba atlikti visas reikalingas funkcijas klientams.
05
KOSMETIŠKAI ATNAUJINAME
Kosmetiškai atnaujiname įrenginius valome, šlifuojame, poliruojame ir atnaujiname prietaiso išvaizdą maksimaliai, kiek tai yra įmanoma. Būtina paminėti, kad kai kurie įrenginiai gali turėti minimalių nusidėvėjimo ženklų, tačiau jie visiškai netrukdo daikto veikimui ar naudojimui.
06
NEMOKAMAI SIUNČIAME
Nemokamai siunčiame klientui į paštomatą arba iki pat jūsų namų durų. Turime sutartis su didžiausiomis siuntų ir kurjerių įmonėmis, tad galime užtikrinti greitą prekės pristatymą, o daugumą prekių, apsiperkant mūsų el. parduotuvėje už daugiau nei 50 Eur pristatysime nemokamai.

Paslaugos

Įrangos supirkimas

Iš įmonių ir organizacijų perkame naudotą ar nebereikalingą kompiuterinę ir mobiliąją įrangą. Rūpinamės transportavimu, duomenų išvalymu ir paruošiame įrenginius gamykliniam atnaujinimui. Antriniam panaudojimui nebetinkamą įrangą ar komponentus utilizuojame patys ir sutvarkome visą dokumentaciją.

Duomenų valymas

Naudodami aukščiausius saugumo standartus atitinkančią programinę įrangą saugiai išvalome duomenis iš įvairių laikmenų, fiziškai jų nenaikindami. Duomenų valymo paslaugą galime atlikti kliento arba mūsų patalpose. Klientai gali stebėti ir sekti visą procesą, o jo pabaigoje sugeneruojami skaitmeniniai audituoti sertifikatai bei pilna paslaugos atlikimo ataskaita.

Kompiuterinės įrangos atnaujinimas

Laikydamiesi griežtų kokybės kontrolės standartų fiziškai ir programiškai išvalome, testuojame ir atnaujiname kompiuterinę ir mobiliąją įrangą. Gamykliškai atnaujiname komponentus (išvalome ar keičiame), operacinę sistemą, panaikiname daugumą nusidevėjimo ženklų. Mūsų atnaujintai įrangai suteikiama mažiausiai 12 mėnesių garantija.

Atnaujintos įrangos pardavimas

Siūlome pagal aukščiausius kokybės standartus atnaujintą kompiuterinę ir mobiliają įrangą. Tai galimybė ne tik sutaupyti iki 50% išlaidų IT įrangai lyginant su naujos įrangos pirkimu, bet ir ženkliai prisidėti prie elektronikos atliekų mažinimo. Greitu metu suteiksime galimybę patogiai įsigyti mūsų prekes internetinėje parduotuvėje.

Patyrinėk parduotuvėje gyvenančius įrenginius!

Atnaujinti įrenginiai -

tai puikios ar labai geros būklės įrenginiai, kurie visi, įskaitant jo jungtis, komponentus yra pilnai veikiantys. Kiekvieną produktą mes profesionaliai išardome, išvalome, patikriname visus jo komponentus, jei reikia, pakeičiame naujesniais, galingesniais ir vizualiai atnaujiname prekinę išvaizdą. Įranga gali turėti likusių nežymių kosmetinių naudojimo žymių (jei jų nepavyksta panaikinti) ar kitų darbui netrukdančių defektų. Visiems įrenginiams suteikiame garantiją.

Prenumeruok naujienlaiškį

ir gauk 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui, o taip pat daugiau sužinok apie atnaujintus įrenginius bei gauk specialius pasiūlymus.