Atsiskaitymo būdai

APMOKĖJIMAS ATSIIMANT

Luminor POS:

Šis atsiskaitymo būdas tinka atsiimant pirkinius Restorie ofise Panevėžyje (Elektronikos g. 12) kortele, naudojant Luminor Phone POS terminalą. 

Mūsų turima „Luminor Phone POS“ programėlė priima bekontakčius mokėjimus fizinėmis „Visa“ ir „Mastercard“ kortelėmis, taip pat jų virtualiaisiais atitikmenimis, tad viskas, ką jums reikės padaryti – priliesti mūsų įrenginį:

  • išmaniuoju telefonu, kuriame įdiegta skaitmeninė „Google Pay“, „Apple Pay“, „Samsung Pay“ ar „Garmin Pay“ piniginė;
  • išmaniuoju laikrodžiu, išmaniąja apyranke ir panašiu prietaisu, turinčiu bekontakčio mokėjimo funkciją

Išperkamoji siunta:

Atsiskaitymo būdas atsiimant prekes paštomate arba iš kurjerio rankų.

Išperkamoji siunta, už kurią sumoka jos gavėjas (1,5% nuo užsakymo vertės), dažnai dar vadinama siunta su COD (cash on delivery). Gavėjo sumokėta suma pervedama tiesiai į siuntėjo banko sąskaitą. Šis būdas labai patogus internetu įsigytoms prekėms pristatyti. Paštomate galimas mokėjimas banko kortele, todėl jokių nesklandumų nekils – atsiskaitysite labai operatyviai ir patogiai. Su kurjeriu galėsite atsiskaityti ir grynaisiais pinigais, ir kortele.

Restorie atsiskaitymo budai

EL. BANKININKYSTĖ

Mokėjimas pavedimu:

Apmokėjimas banko pavedimu – tai apmokėjimas, kai Pirkėjas po užsakymo patvirtinimo, gavęs nurodymą apie apmokėjimą, perveda pinigus į ”UAB Restorie” banko sąskaitą.

Apmokėjimas saugiai ir patogiai per „Opay” mokėjimų surinkimo sistemą:

Visus mūsų mokėjimus kortele bei internetu apdoroja internetinių mokėjimų sistema OPAY. Garantuojame, kad per OPAY sistemą vykdomi mokėjimai yra visiškai saugūs, užtikriname konfidencialių ar privačių duomenų apsaugą. Mokėjimai per OPAY vykdomi automatizuotai, o infomacija apie apmokėjimą ir klientui, ir prekybininkui pateikiama per keletą sekundžių.

saugus mokejimai

MOKĖJIMAS LIZINGU

Esto lizingas:

Apmokėjimas naudojantis ESTO lizingo paslaugomis. Perkant mūsų e-parduotuvėje galite rinktis iš kelių skirtingų variantų:

  • ESTO lizingas – mažos mėnesinės įmokos iki 60 mėn. terminui! Savo užsakymą apmokėk mažomis mėnesinėmis įmokomis. Sutartį pasirašyk m. parašu, Smart ID programėle ar el. bankininkyste.
  • ESTO 3 – be pabrangimo, mokant laiku, 3 lygiomis dalimis, per 3 mėn.! Už savo pirkinius atsiskaityk be papildomų mokesčių, mokant laiku, 3-imis lygiomis dalimis, per 3 mėnesius. Saugų atsiskaitymo būdą suteikia ESTO UAB.
  • ESTO mokėk vėliau – pirk dabar ir mokėk vėliau, be jokių papildomų mokesčių! Užsisakyk šiandien ir be papildomų mokesčių galėsi apmokėti per pirmas 30 dienų. Jokio išankstinio apmokėjimo! Šį saugų atsiskaitymo būdą suteikia ESTO UAB.

Atnaujinti įrenginiai -

tai puikios ar labai geros būklės įrenginiai, kurie visi, įskaitant jo jungtis, komponentus yra pilnai veikiantys. Kiekvieną produktą mes profesionaliai išardome, išvalome, patikriname visus jo komponentus, jei reikia, pakeičiame naujesniais, galingesniais ir vizualiai atnaujiname prekinę išvaizdą. Įranga gali turėti likusių nežymių kosmetinių naudojimo žymių (jei jų nepavyksta panaikinti) ar kitų darbui netrukdančių defektų. Visiems įrenginiams suteikiame garantiją.

Prenumeruok naujienlaiškį

ir gauk 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui, o taip pat daugiau sužinok apie atnaujintus įrenginius bei gauk specialius pasiūlymus.