Restorie Žinių Radijo laidoje „O koks tavo CO2 pėdsakas?”

Restorie

Ar kada pagalvojote, kas laukia jūsų seno kompiuterio ar telefono, kai keičiate jį nauju? Didžiulė dalis elektroninių prietaisų pasaulyje virsta atliekomis ir teršia mūsų aplinką lygiai taip pat, kaip plastikas ar kitos atliekos, kurios nėra perdirbamos. Ką kiekvienas iš mūsų – tiek visuomenė, tiek verslas – galime padaryti, pasakoja Daumantas Simėnas, Panevėžyje įsikūrusios įmonės „Restorie” vadovas.

Atnaujinti įrenginiai -

tai puikios ar labai geros būklės įrenginiai, kurie visi, įskaitant jo jungtis, komponentus yra pilnai veikiantys. Kiekvieną produktą mes profesionaliai išardome, išvalome, patikriname visus jo komponentus, jei reikia, pakeičiame naujesniais, galingesniais ir vizualiai atnaujiname prekinę išvaizdą. Įranga gali turėti likusių nežymių kosmetinių naudojimo žymių (jei jų nepavyksta panaikinti) ar kitų darbui netrukdančių defektų. Visiems įrenginiams suteikiame garantiją.

Prenumeruok naujienlaiškį

ir gauk 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui, o taip pat daugiau sužinok apie atnaujintus įrenginius bei gauk specialius pasiūlymus.