Kuo skiriasi atnaujinti kompiuteriai nuo naudotų?

atnaujinti kompiuteriai

Kuo skiriasi atnaujinti kompiuteriai nuo naudotų?

Nauji kompiuteriai, atnaujinti kompiuteriai, naudoti kompiuteriai. Ar žinote skirtumą tarp šių trijų kategorijų? Kas yra naujas kompiuteris, turbūt lengvai įsivaizduojame kiekvienas, tačiau skirtumai tarp naudoto ir atnaujinto prietaiso dažnai ne tokie akivaizdūs – būtent juos mes ir panagrinėsime šiame įraše. Beje, visa ši informacija galioja ir kitiems elektronikos įrenginiams, kuriuos lygiai taip pat rinkoje galima rasti naujus, atnaujintus ir naudotus – telefonams, planšetiniams kompiuteriams, ekranams, projektoriams ir kitai įrangai.

Naudoti elektroniniai prietaisai

Naudoti elektroniniai prietaisai yra būtent tai, ką ir sako jų pavadinimas – prieš parduodant juos naujam vartotojui, juos naudojo ankstesnis savininkas. Pagrindinės naudotų elektroninių prietaisų savybės:

 1. Nusidėvėjimas. Naudotus įrenginius paprastai perkame iš asmenų ar organizacijų, kurie tam tikrą laiko tarpą juos naudojo skirtingoms reikmėms. Prietaisai gali turėti nusidėvėjimo požymių, kosmetinių trūkumų, lūžimų, įskilimų ar nedidelių įbrėžimų. Naudoti prietaisai paprastai parduodami tokie, kokie yra, be jokių esminių atnaujinimo ar remonto darbų.
 2. Kaina. Naudoti prietaisai dažnai yra patraukliausias pasirinkimas kainos atžvilgiu – jų kaina nustatoma atsižvelgiant į amžių, būklę bei paklausą rinkoje. Kaina gali varijuoti, tačiau vidutiniškai bus vidutiniškai 50-70% mažesnė (priklauso nuo amžiaus), nei perkant naują įrenginį.
 3. Rizika. Pirkdami naudotą prietaisą susiduriate su tam tikra rizik
  a, nes galite nežinoti visos prietaiso istorijos – ar su juo buvo tinkamai elgiamasi, galbūt jis buvo sugadintas ankstesnio savininko. Taip pat visada yra rizika prarasti savo pinigus, – kaip bebūtų gaila, internetinėje erdvėje veikia daug įvairių sukčių bei netikrų profilių, kuomet pervedus pinigus prekė neatkel
  iauja.
 4. Garantija. Perkant naudotą įrangą beveik visais atvejais nėra suteikiama jokia garantija, kad įranga veiks, tad šią riziką savo atsakomybėn pilnai prisiima vartotojas.

 

atnaujinti elektronikos prietaisai

Atnaujinti elektroniniai prietaisai

Renkantis atnaujintus elektronikos įrenginius, situacija yra visiškai kitokia. Prieš parduodant atnaujintus prietaisus, jie yra kruopščiai tikrinami, taisomi ir testuojami, siekiant užtikrinti kokybės standartus. Pagrindinės atnaujintų elektronikos prietaisų savybės:

 1. Kokybė. Atnaujintiems prietaisams taikomos griežtos testavimo ir kokybės kontrolės procedūros. Visi netinkamai veikiantys ar sugadinti komponentai remontuojami arba keičiami, kad prietaisas veiktų kaip naujas.
 2. Kosmetinis atnaujinimas. Atnaujinimo proceso metu atliekami ne tik funkciniai, bet ir kosmetiniai patobulinimai. Gali būti keičiami ar poliruojami subraižyti ekranai, nusidėvėję mygtukai ar pažeisti korpusai.
 3. Sertifikavimas. Atitinkami vadybos bei procesų sertifikatai užtikrina atnaujintų įrenginių kokybės kartelę – prieš perkant verta išsiaiškinti, ar įrenginiai buvo atnaujinti įmonės, turinčios aukščiausius standartus atitinkančius sertifikatus (ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015) 
 4. Kaina: Atnaujinti prietaisai yra nežymiai brangesni už naudotus, tačiau gerokai pigesni už visiškai naujus (vidutiniškai 40%). Vis dėlto, šis naudoto ir atnaujinto įrenginio kainos skirtumas atspindi kokybės ir garantijos naudą, o atnaujinti įrenginiai savo funkcijas atlieka taip pat kaip nauji.
 5. Garantija: Atnaujintiems prietaisams yra suteikiama garantija, kuri apsaugo pirkėją ištikus nenumatytai problemai. Garantijų trukmė gali skirtis, todėl svarbu prieš perkant susipažinti su sąlygomis.

 

Atnaujinta kompiuterine technika

Restorie yra oficialus Microsoft Third Party Refurbisher (Microsoft išorinis partneris-atnaujintojas), o mūsų vadybos procesai sertifikuoti ISO standartais (ISO 9001:2015 ir ISO 14001:2015).  Savo gamykloje įrenginius atnaujiname vadovaudamiesi aukščiausiais rinkos kokybės ir saugumo standartais, taip pat suteikiame net 12 mėn. garantiją visiems atnaujintiems elektronikos prietaisams. Superkame tik verslo klasės naudotą elektroniką, ją kruopščiai testuojame, saugiai išvalome senus duomenis sertifikuota programine įranga. Vėliau kiekvienas įrenginys yra išardomas, komponentai keičiami naujais ar atnaujintais, taip pat stengiamės maksimaliai atšviežinti įrenginių išvaizdą, kad jausmas būtų lyg naudojantis nauju.

Tikime, kad įrenginių atnaujinimas yra ateities norma. Tokiu būdu mes kiekvienas taupome ne tik gamtos resursus (vandenį, CO2 emisijas, retųjų metalų išteklius), bet ir keičiame požiūrį į vartotojiškumą, elgsenos su naudotais elektronikos prietaisais įpročius. Pirmas žingsnis gali būti nedidelis – vos vieną kartą pasirinkus atnaujintą įrenginį vietoje naujo, sutaupomi milžiniški gamtos ištekliai. Jeigu turite specifinių poreikių sau ar savo verslui, Restorie komanda visada pasiruošusi pagelbėti ir rasti personalizuotą sprendimą. Tvariau ne visada reiškia brangiau – užtenka pakeisti požiūrį ir taupyti taip, kad gamta padėkotų!

 

Atnaujinti įrenginiai -

tai puikios ar labai geros būklės įrenginiai, kurie visi, įskaitant jo jungtis, komponentus yra pilnai veikiantys. Kiekvieną produktą mes profesionaliai išardome, išvalome, patikriname visus jo komponentus, jei reikia, pakeičiame naujesniais, galingesniais ir vizualiai atnaujiname prekinę išvaizdą. Įranga gali turėti likusių nežymių kosmetinių naudojimo žymių (jei jų nepavyksta panaikinti) ar kitų darbui netrukdančių defektų. Visiems įrenginiams suteikiame garantiją.

Prenumeruok naujienlaiškį

ir gauk 5% nuolaidą pirmam apsipirkimui, o taip pat daugiau sužinok apie atnaujintus įrenginius bei gauk specialius pasiūlymus.